Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego

3 Edycja towarzyskich zawodów spinningowych Babiczok 2018.

2018-09-08 12:23

 

Zapraszamy wszystkich pasjonatów spinningu na towarzyszkie drużynowe zawody spinningowe na łowisku Babiczok II. Organizatorem zawodów jest kol. Adam Adamczyk, który jak zawsze zadba o miłą atmosferę i gorące napoje i posiłki dla uczestników zawodów. Szczegóły i zasady opisuje regulamin zamieszczony poniżej:

 

Regulamin trzecich „Towarzyskich Drużynowych Zawodów Spinningowych Z Łódek Na Babiczoku II” 20.10.2018r.

1. Zawody Towarzyskie odbywają się na żywej rybie w dniu 20.10.2018 od godziny 8 do godz 14. Zbiórka i wodowanie przy wiacie na Babiczoku II o godz 7.30.

2. Wolno stosować sztuczne przynęty uzbrojone tylko w jeden hak lub kotwicę o usuniętych lub zagiętych zadziorach. Dopuszcza się do połowu metodę muchową.

3. W celu minimalizacji uszkodzeń u łowionych ryb na pokładzie musi znajdować się podbierak, kleszcze do odhaczania oraz mata do odhaczania.

4. Ryby po złowieniu należy sfotografować na macie z miarką i zdjęcia przedstawić sędziemu na koniec zawodów.

5. Tylko ryby wymiarowe (zgodnie z regulaminem połowu na Babiczoku II) podlegają punktacji - 1 cm = 1pkt. Suma punktów za długość złowionych ryby decyduje o zwycięstwie.

6. Do klasyfikacji przyjmuje się 8 największych ryb.

7. W zawodach może wziąć udział maksymalnie 10 łodzi/pontonów i 20 wędkarzy. Środki pływające zawodnicy organizują we własnym zakresie.

8. Za bezpieczeństwo na „łodzi” odpowiada załoga. Na pokładzie trzeba mieć obowiązkowo kapoki lub koło ratunkowe.

9. Zapisy telefonicznie pod numerem 606 320 676 prowadzi Adam Adamczyk do 13.10.2017r. lub wyczerpania miejsc startowych. Opłata startowa wynosi 25 zł. Pierwszeństwo mają osoby opłacające roczne składki na Babiczok I i/lub Babiczok II. W razie braku chętnych dopuszcza się do udziału w zawodach osoby z zewnątrz (jako druga osoba na łodzi).

10. W przypadku wolnych miejsc dopuszcza się możliwość udziału całych par „z zewnątrz”. Warunkiem udziału jest dodatkowe wykupienie jednej licencji na łódź w cenie 50 zł.

11. Przewidziane są puchary za 1, 2 i 3 miejsce oraz posiłek w przerwie i na koniec zawodów

12. W trakcie zawodów obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych. Za jakiekolwiek straty w trakcie zawodów na terenie łowiska organizator nie ponosi odpowiedzialności.

Życzę połamania kija!    Adam Adamczyk.

© 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Powered by Webnode