Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE!

2021-12-18 00:00

 

Święta bożonarodzeniowe to jeden z najbardziej wspaniałych okresów w roku.

Śnieg, mróz za oknem oraz niesamowita rodzinna atmosfera – właśnie te czynniki składają się na wspaniałą otoczkę świąt bożego narodzenia.

W te szczególne dni nie powinniśmy zapominać o naszej rodzinie, nie tylko tej prawdziwej, jednakże tej z drugiej strony muru, czyli wędkarskiej rodzinie. Hobby nasze zazwyczaj jest naszym drugim życiem, dlatego wiąże się to ze znajomościami, przyjaźniami oraz z tym że nie powinniśmy o tym zapominać, a wręcz przeciwnie – pielęgnować to jak najrzadszą roślinę.

Dlatego z tej okazji, stowarzyszenie wędkarstwa sportowego Babiczok chciałby życzyć wszystkim naszym wędkarzom i wędkarkom I  ich rodzinom zdrowych, wędkarskich, pogodnych oraz przede wszystkim rodzinnych świąt bożego narodzenia.

Te szczególne dni wcale nie muszą być przez nas omijane pod kątem wędkarskim, wręcz przeciwnie. Po całodniowym lenistwie, a także objedzeniu się wszelakich potraw, warto nawet w celach rekreacyjnych wybrać się na nasze łowisko. Spacer z rodziną nad wodą to świetna rzecz, dlatego propagujemy taką formę spędzania świąt wraz z rodziną.

Niestety w Polsce coraz częściej odchodzi się od tak błahych ale jakże świetnych rozwiązań spędzania świątecznych dni. Jeszcze raz chciałbym Wam życzyć Wesołych Świąt oraz złowienia swojej rekordowej ryby jeszcze w tym roku na Babiczoku! Nie można zapominać także o sylwestrze, także życzę Wam szampańskiego sylwestra oraz trzeźwego poranka – no bo nie wiadomo wiadomo, sezon wędkarski trwa cały rok być może aura pogodowa pozwoli nam na szybkie rozpoczęcie sezonu!

Wesołych Świąt i Dosiego Roku 2022 wędkarze!

                                                                                                                                          Zarząd stowarzyszenia sportowego Babiczok.

© 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Powered by Webnode