Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego

JESIENNA EDYCJA ZAWODÓW KARPIOWYCH JUŻ ZA NAMI.

2016-10-18 18:42

Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego "Babiczok" tradycyjnie już zorganizowało drużynowe zawody karpiowe na naszym łowisku Babiczok II.

Startowało 12 drużyn karpiowych z naszego regionu, ogólny wynik może nie był tak wysoki jak poprzednie, ale również satysfacjonujący.

Ogólnie złowiono 51 ryb w większości były to karpie, ale zdarzały się również amury. Łączna waga wszystkich ryb wynosiła 468 kg.

W tegorocznej edycji przodującą ekipą było małżeństwo i legęda polskiego karpiarstwa Pani Halina i mąż Heniek Ślęczka z wynikiem 170,82 kg.(22 szt.)

co dało im ogólnie pierwszą pozycję na liście zwycięzców.

Jako druga ekipa na podium stanęła ekipa Wacek Połeć i Roland Łazinka z wynikiem 74,02 kg 96 szt.) Na trzeciej pozycji ustawili się Piotr Ździebło i Janusz Porąbka z wynikiem 73,45 kg. (8 szt.)

Big Fischa ( największą rybę zawodów) wyciągnął na matę kol. Andrzej Franosz, był to karp pełnołuski o wadze 18,48 kg.

Na zakończenie Zarząd Stowarzyszenia chciałby podziękować wszystkim sponsorom i kolegom w przygotowaniu zawodów, w szczególności sędziom i naszemu polowemu kucharzowi za przygotowanie przepysznych posiłków i tradycyjnego golonka, które stało się już tradycjom naszych zawodów. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom naszych zawodów i serdecznie zapraszamy na kolejną edycję tym razem wiosenną.

© 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Powered by Webnode