Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego

KOLEJNA EDYCJA ZAWODÓW SPINNINGOWYCH Z ŁÓDKI NA ŁOWISKU BABICZOK II

2020-09-16 18:43

Zapraszamy wszystkich pasjonatów wędkarstwa spinningowego na łowisko Babiczok II na kolejną już edycję jesiennych zawodów ze środków pływających. 

Technika spinningowania z łodzi na naszym łowisku wpisała się już na stałe do naszego kalendarza imprez sportowych i cieszy się coraz większa popularnością. W tym roku mimo nietypowej sytuacji związanej z "epidemią" postanowiliśmy podjąć to wyzwanie i zorganizować zawody biorąc pod uwagę aktualnie panujące przepisy stosując się do zaleceń.

Zawody odbędą się w sobotę 17.10.2020.na łowisku Babiczok II. Rozpoczęcie zawodów ustalono na godz. 7.30. pod wiatą. Wstęp i krótkie informacje zajmą góra pół godz. O godz. 8.00 rozpoczęcie zawodów. W przerwie technicznej krótki odpoczynek przy gorącym posiłku i gorącym napoju. Po przerwie druga tura zawodów. Zakończenie o godz. 14.00. również przy czymś gorącym, analiza zebranych wyników, rozdanie pucharów zwycięzcom i zakończenie zawodów.

Muszę tu nadmienić że o coś ciepłego i miłego dla Waszych podniebień zadba nasz polowy kucharz Boguś G.

Kluczową informacją jest to że zawody są częściowo odpłatne dla uczestników nie będących członkami naszego stowarzyszenia i nie posiadającym rocznej licencji na łowisko i wygląda to tak:

-każdy uczestnik zawodów uiszcza opłatę w kwocie 25 zł.( na posiłki i napoje)

-jeżeli nie jest członkiem stowarzyszenia i nie posiada rocznej licencji na łowisko Babiczok i będzie w łodzi z drugim wędkarzem nie będącym członkiem stowarzyszenia i nie posiadającym rocznej licencji na łowisko tacy wędkarze są zobowiązani ujścić opłatę w kwocie 50 zł. na 2 osoby + 25 zł. od osoby za posiłki.

-jeżeli wędkarz nie będący członkiem stowarzyszenia i nie posiadającym licencji na łowisko będzie w drużynie z innym wędkarzem będącym członkiem stowarzyszenia lub posiadającym roczną licencję na łowisko wtedy jest zwolniony z opłaty startowej, ponosząc tyko koszt za posiłki (25 zł.)

Ilość osób biorących udział w zawodach jest ograniczona do max.10 łodzi (20 osób).

Zgłoszenia do zawodów proszę zgłaszać do organizatora Adama Adamczyka Tel.- 606320676

Pozostałe szczegóły są zapisane w regulaminie który znajdziecie poniżej.

© 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Powered by Webnode