Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego

NOWE ELEMENTY NASZEGO ŁOWISKA !

2015-08-02 13:46

 W miesiącu sierpniu 2015. na łowisku Babiczok II przybył nam nowy element w postaci kładki która umiejscowiona jest nad rowem dopływowym w południowo-wschodniej części naszego łowiska. skraca ona ( o niewiele) drogę wokół łowiska i służyć ma naszym mieszkańcom w celach rekreacyjnych w trakcie rekreacyjnych spacerów.Prosi się również użytkowników o dbałośc i pożądek wokół kładki.

Drugim stałym elementem są schodki umiejscowione na łowisku Baniczok II na stanowisku znanym jako "pod dębem" wykonane zostały społecznie przez jednego z naszych kolegów ze stowarzyszenia. Na pewno  ułatwią wędkowanie naszym wędkarzom którzy  mieli  problem z zejściem do lustra wody. W planie jest jeszcze kilka takich inwestycji które będą również wykonane społecznie w miare możliwości czasowych naszego kolegi.

No i ostatnim stałym elementem naszego łowiska Babiczok II są boje sygnalizacyjne ustawione na stałe dzielące nasze łowisko na połowę. Nie są one znacznikiem łowiska tylko informacją która ma na celu ustalenie zasad które mówią że wędkaż łowiący ze stanowisk położonych na zachodnim brzegu nie powinien przekroczyć lini znaczącej połowę akwenu co również dotyczy się łowiących od strony wschodniej(lotniska).Prosi się użytkowników naszego łowiska o nie zabieranie lub przestawianie bojek. Są to bojki typu tyczka która w trakcie holu ryby będzie się kładła nie przeszkadzając wędkarzowi i holowanej rybie. W przypadku jednak przestawienia takiej bojki  prosi się (w miarę możliwości wędkarza) o ponowne ustawienie tyczki w miejscu którym była ona ustawiona.

© 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Powered by Webnode