Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego

Rozpoczęcie sezonu 2021.

2021-04-03 13:25

Na łowiskach "Babiczok" sezon wędkarski rozpoczęliśmy od generalnego sprzątania i remontu dróg dojazdowych.

Jak wszyscy wiemy po zimowych roztopach zawsze jest coś do zrobienia. Na pierwszy plan poszły dorgi dojazdowe.

Dzięki wsparciu finansowemu z budżetu Gminy i przychylności naszej Wójtowej możemy realizować nasz zeszłoroczny plan rozbudowy i naprawy dróg dojazdowych wokół łowiska "Babiczok" I i II. Prace polegały na zakupie materiału sypkiego na drogi, rozwiezieniu go na całej długości dróg, rozsypaniu i wyrównaniu.

Dzięki wsparciu technicznemu w odpowiedni ciężki sprzęt mogliśmy ten nasz plan zrealizować w wyjątkowo szybkim czasie bez potrzeby angażowania wszystkich wędkarzy naszego łowiska.

Jak wszystkim wiadomo i co jest wpisane w nasz regulamin na terenie łowisk "Babiczok" jest całkowity zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi bez stosownego zezwolenia wydawanego przez nasze stowarzyszenie, dlatego w planie kolejnym jest wykończenie zniwelowanego terenu na utworzenie parkingu dla pojazdów odwiedzających nasze łowiska. Parking będzie się znajdował między łowiskiem "Babiczok" 1 a "Babiczok" 2 w okoliczy "małego Babiczoka", będzie on odpowiednio oznaczony i jeżeli budżet na to pozwoli - oświetlony! Nie stosowanie się do tego zakazu jest karane mandatem karnym przez Policję, która regularnie patroluje ten teren.Na zakończenie tej krótkiej relacji dobra wiadomość dla wszystkich wędkarzy- w tym tygodniu wg planu zostało zarybione łowisko Babiczok 1 karpiem w ilości 500 kg. kolejne zarybienie tego łowiska odbędzie się na jesień! A więc połamania kijów koledzy wędkarze!!!

Zachęcam do zaglądnięcia do fotogalerii na której nasz kolega Marcin P. uwiecznił swoją pracę!

photos.google.com/album/AF1QipMTGKY0C32wIM6JD5d8cn0qImAgVrMAbsxH8_D7

 

© 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Powered by Webnode